Hrady 
Download: Hrady
Typ: Real-time strategie.
Technologie: C++, OpenGL, Photoshop 7, 3ds Max 5.
Autor: Aleš(eMan), Jakub Straka(J.P), Jaroslav Chytil(Antrac1t), Jiří Glončák(Georgin), riccardo.

Popis:  Hrady bych určitě zařadil do žánru RTS strategií i když se hodně liší od těch klasických RTSek jaké známe. Při návrhu hry jsme se inspirovali u her typu Arcomage nebo ACD. Ale ten základní námět je z naší hlavy. Cíl hry je jednoduchý, musíš zničit hrad soupeře a svůj hrad udržet nezničený. K dispozici máte několik druhů jednotek(vojáky, střelce, katapulty) které můžete posílat na soupeřův hrad. Ke zničení soupeře můžete také použít jedno z 8 kouzel, které ovšem získáváte až postupem do dalších kol. Do hry jsme taky zabudovali několik vylepšení jako třeba náhodné události, bonusy, výzkum a počasí.


Arkanoid 3D 
Download: Arkanoid 3D
Typ: Arkada.
Technologie: C++, OpenGL, Photoshop 7.
Autor: Aleš(eMan), Jakub Straka(J.P)

Popis:  3D předělávka známého Arkanoidu, obsahuje zvuky, hudbu, je plně v 3d a spoustu novinek. Hra je freeware, je zabalená ve formátu RAR. Minimální konfigurace počítače je: CPU 500Mhz, RAM 128Mb, Grafika 3D 16Mb. Přejeme příjemnou zábavu při hraní této hry.


SG Kvíz 
Download: SG Kvíz
Typ: Kvíz zeměpisu a historie.
Technologie: Visual Basic 6, Photoshop 7.
Autor: Jakub Straka(J.P)

Popis:  Jedná se o klasický vědomostní kvíz a první hru vůbec. Úkolem tohoto kvízu je nahrát 100 bodů. Počet špatných odpovědí při jedné hře je zobrazován trestnými body napravo od skóre, přičemž maximální počet trestných bodů jsou 3. Přejeme příjemnou zábavu při hraní SG Kvízu.